Gyvenimo Kelionė | Sportinė Žvejyba
51280
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-51280,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.10, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Sportinė Žvejyba

Kortezo jūros vandenys – vieni turtingiausių pasaulyje. Ne veltui garsus jūrų tyrinėtojas Žakas Kusto Kortezo jūrą yra pavadinęs Pasaulio akvariumu. Didžiausi žinduoliai – mėlynieji ir kuprotieji banginiai, orkos, o taip pat ir visų rūšių rykliai plaukia į šiuos vandenis dėl tų pačių priežasčių, kaip ir sportinės žvejybos mėgėjai: čia pilna laimikio!

Mėlynpelekis ar geltonpelekis tunas? Marlinas ar buriažuvė? Mahi-Mahi ar Wahoo? Daugelis sportinės žvejybos rekordinių laimikių buvo sužvejoti būtent šiuose, 800 skirtingų žuvies rūšių talpinančiuose vandenyse. Žvejybos kelionė Baja California pusiasalyje –  ne tik galimybė pagauti vieną iš 35 geidžiamiausių giliavandenės sportinės žūklės laimikių, bet ir aplankyti mangrovių lagūnas ir estuarijas, kuriose taipogi pilna žuvies.

Kelionės santrumpa

Datos: 2023 sausis, 2023 kovas
Skrydis: Iš Vilniaus iki San Jose Del Cabo
Kelionė automobiliu: Link žuvingiausių plotų, pagal tai kur laikosi žuvis
Gyvenimas: 2*, 3*. 4* viešbučiuose, priklausomai nuo žvejybos regiono
Pakeliui: Galimybė žvejoti kasdien, nacionaliniai parkai, gražiausi gamtos kampeliai, banginiai ir delfinai, dykumos, lagūnos ir oazės
Klimatas: oras – 18 – 25 C, vanduo – 18 – 22 C
Grupės dydis: 6-12 asmenų
Kaina: dviejų savaičių kelionė – nuo 3000 Eur

Išsamiai

1 diena. Kelionė iš Vilniaus iki San Jose Del Cabo (šiuo metu Lufthansa siūlo patogius skrydžius su dviem persėdimais). Pirmąją dieną iš San Jose važiuosime į La Ventana, pailsėti nuo miestų triukšmo ir šurmulio.

2-5 dienos. Geriau už poilsį La Ventana – tiesiog nebūna. Tačiau nedelsime ir į Kortezo jūrą plauksime apšilti bei šlifuoti žvejybos įgūdžių. Wahoo, Mahi-Mahi, Yellowtail jack ir daugybė kitų žuvų nepaliks abejingų.

DSC02509
DSC02829

6-10 dienos. Apšilę jūroje, pajudėsime link vandenyno. Plauksime pro lagūnos, kurioje neršti atplaukia banginiai žiotis į atvirą vandenyną ir ieškosime rifų, kur medžioja rekordiniai tunai, marlinai ir kiti plėšrūnai. Nakvosime paprastesnėmis sąlygomis, tačiau žvejyba žuvinguose vandenyse kompensuos viską. Jeigu vandenyne užkluptų audra – mangrovių lagūnose išbandysime sėkmę spiningaujant.

11-13 diena. Išsikrovę Meksikos dykumose ir plačiuose vandenyse grįšime į Los Cabos, komfortiškai pabaigti kelionę, paskanauti gurmaniškų vakarienių ir pasirūpinti suvenyrais. Nesuvedę sąskaitų su geidžiamomis žuvimis, vis dar turės progą išplaukti į jūrą ar vandenyną. Tiesa, kelionės planas gali keistis, priklausomai nuo grupės poreikių ir oro sąlygų.

Pramogos
Giliavandenė žvejyba

Priklausomai nuo pageidavimų ir lūkesčių, žvejoti galima iš paprastų “panga” tipo katerių, tačiau galima rinktis ir patogesnius laivus su daugiau komforto. Laivų kaina dienai nuo 300 iki 5000 USD ir daugiau. Žvejybos įrangą galima vežtis savo, masalų galima įsigyti vietos parduotuvėse.

8-10 val trukmės žvejyba jūroje: nuo 300 USD / laivas
8-12 val trukmės žvejyba vandenyne: nuo 500 USD / laivas

MTB ir kitas sportas

Neplaukiant į jūrą galima išminti dviračiu po apylinkes, aplankyti išdžiūvusių upių vagas ir kanjonus. Taipogi netrūksta ir vandens sporto šakų.

Pusdienio turas: nuo 60 USD / žmogui

Banglentės

Bangos – neatskiriama Baja pusiasalio dalis. Kiekvienas ras bangų pagal savo norus ir sugebėjimus – ar tai būtų minkšta banga pirmiesiems žingsniams, ar aštri trimetrinė lūžtanti ant rifo.

Registruokis Gyvenimo Kelionei: