Gyvenimo Kelionė | Asturias
51261
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-51261,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.10, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Asturias

Nusileidus kasyklų nusėtais šlaitais ir prasibrovus pro kaminų, spjaudančių liepsną ir dūmus, mišką, atsiduri aukštų uolų apsaugotoje oazėje: į Atlantą ištekanti upė išgraužė dugną, formuojantį aštrią bangą, o lengvą, nuo kranto dvelkiantį vėją sušukuoja kedrų ir eukaliptų giraitė. Industrijos ir gamtos kontrastai – būdingi visam Asturias regionui.

Kelionės santrumpa

Datos: 2020 spalis
Skrydis: Vilnius – Bilbao – Vilnius (± 5 val.).
Kelionė autobusu: ±3 val. nuo oro uosto iki namo.
Gyvenimas: Tik jums rezervuotame banglentininkų hostelyje.
Gyvenimo ritmas: banglenčių pamokos, pasisėdėjimai gamtoje ar mieste, bendros vakarienės, dienos aptarimai terasoje, biliardo ar stalo teniso turnyrai iki paryčių.
Aplinka: Gamta – kalnai ir vandenynas; Kultūra – Gijon, Oviedo, Aviles, Bilbao.
Klimatas: oras – 18 – 24 C, vanduo – 16 – 20 C.

Į kainą įeina: Skrydžiai lėktuvu, pasitikimas oro uoste, gyvenimas hostelyje su pusryčiais, hidrokostiumo ir banglentės nuoma, sertifikuotų instruktorių pamokos.
Į kainą neįeina:  Neįvardintas maitinimas, gėrimai, pramogos.

KAINA: 800 EUR

Išsamiai

Asturias regionas Ispanijos šiaurėje, besivaikant bangas, mūsų aplankytas jau keturis kartus. Regionas yra kiek toliau nuo pripažintų banglenčių turizmo maršrutų, tačiau patogiai pasiekiamas iš Lietuvos, o pasižymi ne tik bangų, tačiau ir kultūros įvairove. Šio rudens ispaniškas receptas: Atlanto bangos ir astūriškas sidras.

Bilbao oro uoste jus pasitiks instruktoriai su mikroautobusu ir už poros valandų jau įsikursite patogiame name vos kelios minutės nuo vandenyno. Kiekvieną dieną pradėsime nuo bendrų pusryčių. Įvertinę bangų prognozę ir potvynius, sutarsime dienos planą ir kartais plaukiosime banglente prie namų, o kartais išvyksime visai dienai.

12106107_1635314466728036_751156452_n
10838316_944114699015271_82397847_n

Vakarais kartu ruošime maistą, klausysime muzikos, žiūrėsime surf filmus ir terasoje aptarsime dienos nuotykius. Garaže vyksiantys stalo teniso turnyrai gali užsitęsti ir iki paryčių, o vietinė vyno ar sidro įvairovė įtiks ir rafinuotą skonį išlavinusiems banglentininkams.

Siekiant neapsiriboti vien bangomis – galima aplankyti ir vietinius kultūros objektus. Oviedo, Aviles bei kiek toliau esantis Bilbao pasižymi ne tik istorinių objektų gausa, tačiau ir modernaus meno muziejais. Savaitė pralėks nepastebimai ir tikrai norėsis dar.

Banglenčių pamokos

Bangos – neatskiriama kelionės dalis. Kiekvienas ras bangų pagal savo norus ir sugebėjimus – ar tai būtų minkšta banga pirmiesiems žingsniams, ar aštri trimetrinė.

ISA sertifikuoti instruktoriai pasirūpins saugiu ir smagiu tobulėjimo procesu, parinks tinkamą įrangą ir galimybes atitinkančias sąlygas ar spotą. Po intensyvios savaitės kursų, banglente plaukti gebėsite savarankiškai.

Registruokis Gyvenimo Kelionei: