Gyvenimo Kelionė | Apie
50761
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50761,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.10, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

APIE KELIONES

dsc_0025_

Gyvenimo Kelionė – tai eksperimentas. Kiekvienas mūsų jį suprantame savaip. Vienam – tai kelionė į vaikystės svajonių šalį. Kitam – tai nepakartojami įspūdžiai išlipus iš komforto zonos. O galbūt tai tiesiog kelionė kurią, rodos, galėtume sau leisti tik kartą gyvenime. Man Gyvenimo Kelionė – tai gyvenimas kelionėje.

Vienas iš pagrindinių šių kelionių tikslų – atrasti ir pasiekti unikalius žemės kampelius. Ar tai būtų antra ilgiausia banga Scorpion Bay, ar toliausiai nuo žemės branduolio nutolusi viršukalnė Chimborazo – kartu šias vietas pasieksime žymiai lengviau nei po vieną.

Šios kelionės skirtos tiems, kas ieško tikrų dalykų. Tiems, kurie žino, jog rezultatas priklauso nuo įdėtų pastangų. Komfortas čia – tai kilimas po kojomis vidury dykumos, o ne “room-service”. Natūralu, kad kiekvienas keliaujantis kartu iš kelionės pasiims tiek, kiek bus pasiruošęs investuoti savęs.

Bangos – neatsiejama Gyvenimo Kelionės dalis. Tuščios, bet tobulos, profams ir pradedantiesiems, greitos ir lėtesnės, minkštos ir tūbinančios, kiekvienam – savo, kiekvienam – gyvenimo banga. Daugiau nei dešimties metų patirtis besivaikant bangas pasaulio vandenynuose padės ir jums užsikrėsti aistra banglenčių sportui.

Maistas – ir būtinybė, ir kultūros dalis. Išbandyti vietinės virtuvės perlai, paties rankomis ištrauktas tunas, surinkti moliuskai, šviežutėlės austrės, o gal, vidury dykumos žarijose kepta lazanija? Tai kelionės, kai smėlis tarp dantų praturtina skonį, o šviežiausi ingredientai įkvepia kūrybai.

Gyvenimo Kelionės maršrutą ir tvarkaraštį galima priderinti pagal kiekvieno norus ir galimybes. Pažinti gamtą? Užkopti į kalną? Nufotografuoti didžiausią pasaulyje paukštį? Banginį? Orką? Slapčiausios svajonės čia – ranka pasiekiamos.

img_1353

APIE MANE

girmantas_banga_ispanija

Keliaujant visuomet norėjau atrasti kažką naujo, savito. Lankyti ne viešbučius, bet dykumas ir džiungles. Kojas įmerkti ne į baseiną, bet į sūrų vandenyno vandenį. Ir kiek tik atsimenu, visą gyvenimą vaikiausi bangas. Taip atsidūriau Žaliojo Kyšulio salose, Čilėje, Ekvadore, o Meksiką vadinu antraisiais namais.

Kartu keliaujančių senų ir naujų draugų atsiliepimai įkvepia šiomis kelionėmis dalintis ir su platesniu ratu žmonių. Tačiau žinau, kad autentišką patirtį galiu sukurti tik garantuodamas kokybę kiekviename žingsnyje. Siekiu kiekviena kelione išsikelti iššūkių ir sau, kas kartą atrasti naujų vietų, naujų patirčių.

Besiruošdamas savo Gyvenimo Kelionei (iš Aliaskos į Patagoniją), pervažiavau Šiaurės Ameriką nuo Kanados iki Meksikos du kartus. O du tūkstančius kilometrų besitesiantį Žemutinės Kalifornijos pusiasalį (Baja California) – jau daugiau nei 10 kartų.

Ne ryšio zonoje, už šimtų kilometrų nuo civilizacijos išsigrynina tikros emocijos. Kiek netikėtai, tačiau tokiose vietose sutikti žmonės tampa artimesniais draugais negu tie, su kuriais užaugai. Kasdien randi progą iškelti sau iššūkį, įveikti savo baimę, įsigilinti ir išgirsti save. Galų gale – būti arčiau gamtos ir mėgautis jos teikiamomis dovanomis.

Keliaujant kartu kviečiu ne tik pamatyti egzotiškus pasaulio kraštus, bet ir atrasti netikėtų dalykų savyje. Juk keliaujame ne tam, kad pabėgtume nuo gyvenimo, o tam, kad gyvenimas nepabėgtų nuo mūsų!

Girmantas

IMG_0001
35

aplankytos šalys

26729

Nuvažiuoti kilometrai

376

Instagram akimirkos